موفقیت در امتحانات پایه دوازدهم و کنکور

موفقیت در امتحانات پایه دوازدهم و کنکور

پایه دوازدهم یکی از استرس‌ آورترین مقاطع دبیرستان برای دانش آموزان محسوب می شود و یکی از دلایل آن نیز موفقیت در امتحانات پایه دوازدهم و کنکور است. زیرا که دانش آموزان باید به دو روش تستی و تشریحی در کمترین زمان ممکن مسلط گردند. از این رو  زمان بندی و داشتن برنامه می تواند تا حد زیادی، از این استرس کاسته و به آن ها در رسیدن به اهدافشان کمک کند. مسلماً موفقیت در امتحانات پایه دوازدهم و کنکور در کنار یک مشاور خوب و منابع درست، یکی از رمز های موفقیت است. اما این شرط در گرو داشتن پیشینه علمی قوی و مطالعه هر روزه دانش آموز می باشد.

اینجا سایت تخصصی پایه دوازدهم است

عوامل موفقیت در امتحانات پایه دوازدهم و کنکور

یکی از دلایلی که بسیار به دانش آموزان در صرفه جویی از زمان می باشد، تست زنی و تسلط بر پایه دهم و یازدهم در تابستان منتهی شده به مقطع دوازدهم است. با این کار، دانش آموز وقت بیشتری برای مقطع دوازدهم داشته و می تواند در کنار تمرین های تشریحی به تست زنی نیز بپردازد. این فن ساده کمک بزرگی به بسیاری از دانش آموزان کرده، تا در زمان کم بتوانند جهشی بزرگ در خواندن انجام دهند. با این روش موفقیت در امتحانات پایه دوازدهم و کنکور، دور از انتظار نبوده و تا حد قابل ملاحظه ای از استرس دانش آموزان کاسته می شود.

 سایت تخصصی پایه دوازدهم
سایت تخصصی پایه دوازدهم

موفقیت در امتحانات پایه دوازدهم و کنکور با کمک از موسسه کنکور آسان است

در میان مؤسسات برتر کنکوری، مجموعه کنکور آسان است در ظرف کمتر از ۱۵ سال توانسته است که نقش بسیار مهمی در موفقیت دانش آموزان ایفا کند.  این موسسه، در هر سال تحصیلی با انتشار منابع غنی خود و ارائه مشاوره های تخصصی به دانش آموزان، آن ها را یک گام به سوی موفقت در کنکور نزدیک می‌کند. منابع این موسسه هم شامل آموزش های تخصصی کنکوری و هم شامل تست زنی های حرفه ای می باشد. این مجموعه یکی از کامل ترین منابع را برای هر رشته تجربی، ریاضی و انسانی داشته و می تواند دانش آموزان را به موفقیت در امتحانات پایه دوازدهم و کنکور کمک کند. باید دانست که قبولی در رشته مورد نظر خود کاری اتفاقی نبوده و نیاز به تفکر، برنامه ریزی، استفاده از منابع با کیفیت و… دارد. از این رو در زمانی که تصمیم به تلاش گرفتید، مجموعه کنکور آسان است در کنار شما است و می تواند هدف هایتان را چندین قدم به شما نزدیک‌تر کند.

استرس بیشتر در پایه دوازدهم

شاید دانش آموزان در سالهای گذشته به این میزان سختی را متحمل نمیشدند،این یعنی اینکه دانش آموزان پایه دوازدهمی باید در دو جبهه باهم رقابت کنند. یکی امتحانات نهایی که تاثیر مستقیم در کنکور دارد و این امتحانات در پایه دوازدهم برگزار میشود و دیگری هم کنکور که بزرگترین ماراتن علمی کشور است. بنابراین استفاده از برنامه ریزی و منابع قطعا میتواند تاثیری شگرف در موفقیت دانش آموزان داشته باشد.

http://davazdahomia.ir/?p=4076&preview=true
برنامه ریزی و تست زنی پایه دوازدهم

 

توصیه میکنم در مسیر موفقیت خود حتما از تدریسها و مشاوره های مجموعه کنکور آسان است استفاده کنید.

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است دوازدهم

و دریافت لیست قیمت پایه دوازدهم کنکور آسان است با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { قیمت دوازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

کلاس دوازدهم در فضای مجازی کانال و پیج اختصاصی دارد که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج پایه دوازدهم با کلمه { کانال دوازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

پایه دوازدهم و کنکور آسان است

موفقیت در امتحانات پایه دوازدهم و کنکور

پایه دوازدهم یکی از استرس‌ آورترین مقاطع دبیرستان برای دانش آموزان محسوب می شود

موفقیت در امتحانات پایه دوازدهم و کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس