برنامه ریزی پایه دوازدهم

کنکور آسان است برنامه ریزی پایه دوازدهم

مقطع دوازدهم یا همان سال پیش دانشگاهی نظام قدیم، سالی پر از استرس برای دانش آموزان کنکوری می باشد. این سال هم از نظر امتحانات نهایی و هم از نظر تسلط بر مطالب جایگاه بسیار ویژه ای دارد. بنابراین تمامی دانش آموزان باید با ۱۰۰ درصد تسلط بر مقطع دوازدهم وارد کنکور شوند. برنامه ریزی برای پایه دوازدهم یکی از فنی ترین نوع برنامه ریزی می باشد. زیرا که در این مقطع باید هم نیم نگاهی به سال دهم و یازدهم داشت و هم بر مقطع دوازدهم تسلط کامل را پیدا کرد. بنابراین برنامه ریزی پایه دوازدهم ترکیبی از مطالب دهم و یازدهم و دوازدهم است.

مجموعه بزرگ کنکور آسان است، با تولید محتوا های آموزشی مقطع دوازدهم توانسته است، پیشرو تر از سایر مؤسسات به کمک دانش آموزان شتافته، و با کمک گرفتن از اساتید مجربی مانند مهندس عارف ربیعیان، مهندس امیر مسعودی و استاد حسین احمدی دانش آموزان را از لحاظ علمی تقویت کند. مشاوران زبده این موسسه با برنامه ریزی های دقیق آموزشی که منطبق بر برنامه درسی و سطح علمی دانش آموز است، توانسته اند دانش آموزان را از سردرگمی رها کنند و با یک برنامه تخصصی که مبتنی بر هدف دانش آموزان است، آن ها برای کنکور  آماده نمایند.

پایه دوازدهم
برنامه ریزی پایه دوازدهم

ویژگی های برنامه ریزی پایه دوازدهم

برنامه ریزی برای مقطع دوازدهم باید دارای ویژگی هایی نظیر موارد زیر باشد تا بتواند دانش آموزان را به هدفشان برساند.

  • این برنامه باید اختصاصی و برای هر دانش آموز چیده شود.
  • در برنامه ریزی مقطع دوازدهم حتماً باید به نقاط ضعف دانش آموز توجه شده و از منابع کمک آموزشی در جهت تقویت او استفاده شود.
  • در روز های پایانی هفته که اکثر مدارس تعطیل هستند، تلفیقی از دروس دهم و تست های یازدهم همراه با دوازدهم در برنامه گنجانده شود.
  • برنامه باید طبق هدف دانش آموز در کنکور، چیده شود.

تمامی موارد ذکر شده، ویژگی های یک برنامه خوب می باشند. این نوع از برنامه ریزی سبک مشاوران زبده موسسه کنکور آسان است، می باشد. به همین دلیل است که برای چندین سال متوالی، این موسسه دارای بیشترین آمار قبول شدگان است.

 

دانش آموزان پایه دوازدهم در مقطع متوسطه دوم می توانند برای پیشرفت بیشتر و با سرعت بالاتر از کتابها و دی وی دی های آموزشی موسسه کنکور آسان است در اسرع وقت تهیه کنند و به گونه ای متفاوت و جذاب دروس خود را یاد بگیرند؛ و به این نتیجه برسند که با این موسسه واقعاً کنکور آسان است.

جهت دریافت برنامه ریزی پایه دوازدهم با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه { برنامه ریزی پایه دوازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

در صفحات اجتماعی تلگرام و اینستاگرام پایه یازدهم نیز حتما عضو باشید و بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها، مشاوره ها و … استفاده کنید

جهت عضویت در کانال و پیج اینستاگرام تخصصی یازدهم کمله { کانال پایه دوازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

برنامه ریزی پایه دوازدهم

2 دیدگاه در “برنامه ریزی پایه دوازدهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس