برنامه‌ریزی ویژه پایه دوازدهم

برنامه‌ریزی ویژه پایه دوازدهم

پایه دوازدهم یکی از سرنوشت‌سازترین مقطع، در طول دوران تحصیلی هر دانش‌آموز است. لذا داشتن برنامه‌ریزی ویژه پایه دوازدهم می تواند، آن ها را در موفقیت در کنکور یاری کند. حال این برنامه‌ریزی ویژه باید چه ملاک ها و معیار های داشته باشد و توسط چه کسی طراحی شود؟

برنامه‌ریزی ویژه پایه دوازدهم

کمک از مشاوران تحصیلی برای برنامه‌ریزی ویژه پایه دوازدهم

وجود مشاوران در کنار دانش‌آموزان، در تمام دوران تحصیلی باعث عدم اشتباه کردن دانش‌آموزان در امر مطالعه می گردد. این نیاز به مشاوره رفته‌رفته با نزدیک شدن به سال های پایانی دبیرستان بیشتر احساس می‌گردد و هر دانش‌آموزی باید مطابق با سطح علمی خود و میزان مطالعه‌ای که دارد، با یک مشاور همکاری کند. در واقع مشاور با برنامه‌ریزی ویژه پایه دوازدهم، سعی می کند دانش‌آموز را با هر سطح علمی که هست، برای کنکور آماده نماید. این نوع از برنامه ها دارای سطوح مختلف علمی بوده و برای هر دانش‌آموز با توجه به هدف و میزان مطالعه‌ای که دارد، طراحی می شوند.

برنامه‌ریزی ویژه پایه دوازدهم به صورت جامع

در کنار برنامه های شخصی که برای هر دانش‌آموز طراحی می شود، برنامه های جامعی وجود دارد که برای سطح وسیعی از دانش‌آموزان طراحی شده و در آن تمامی منابع درسی و کمکی قرار گرفته‌اند. این برنامه بعد از آزمون تعیین سطح و توسط مشاور به وی داده می شود. این نوع برنامه همگام با مدرسه دانش‌آموزان بوده و تلفیقی از دروس تستی و تشریحی می باشد. برنامه‌ریزی ویژه پایه دوازدهم تا به امروز توانسته است، دانش‌آموزان را از لحاظ سطح کیفی علمی ارتقا داده و با گنجاندن دروس سال های دهم و یازدهم در خود، تا حد زیادی نیاز به مرور در دانش‌آموزان را برطرف کند. از این رو برای داشتن این برنامه ،دانش‌آموزان تنها باید با مشاوران موسسه کنکور آسان است، تماس حاصل کرده و برای دریافت مشاوره های تخصصی از آن ها راهنمایی بطلبند. این مشاوران بعد از ارزیابی روحی و علمی اولیه، ابتدا به صورت آزمایشی با دانش‌آموزان کار کرده و بعد از ارزیابی دقیق برنامه‌ریزی ویژه پایه دوازدهم را به آن ها می دهند. این کار حتی با معرفی منابع کارآمد موسسه به آن ها نیز می باشد. در واقع مشاوران بعد از آزمون تعیین سطح و دادن کارنامه گذشته دانش‌آموزان متوجه می گردند که او در چه زمینه های توانا و در کدام یک نیاز به بازآموزی بیشتر دارد. این گونه همکاری نه‌تنها از استرس دانش‌آموز می کاهد، بلکه خانواده ها را نیز از موفقیت فرزند خویش مطمئن می سازد.

 

توصیه میکنم در مسیر موفقیت خود حتما از تدریسها و مشاوره های مجموعه کنکور آسان است استفاده کنید.

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است دوازدهم

 با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { برنامه ریزی دوازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

کلاس دوازدهم در فضای مجازی کانال و پیج اختصاصی دارد که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایی

 

برنامه‌ریزی ویژه پایه دوازدهم

 

برنامه‌ریزی ویژه پایه دوازدهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس